تباکی:از ساخت بزرگترین مجتمع گردشگری گلوگاه خبرداد

فرماندار گلوگاه گفت: ساخت بزرگترین مجتمع گردشگری گلوگاه در دست انجام است و با بهره برداری از آن رونقی در گردشگری شرق مازندران را شاهد خواهیم بود.
به گزارش نیکاخبر: محمدرضا تباکی چهارشنبه در جلسه تجلیل از خبرنگاران در سالن فرمانداری گلوگاه افزود: این مجتمع گردشگری در زمینی ۳.۵هکتاری شامل هتل های دو قلو، ۳۰ ویلا، شهربازی، فضای تفریحی و جنگلی در جاده گلوگاه به دامغان ساخته می شود.

وی گفت: با ساخت این مجتمع گردشگری برای ۱۰۰ نفر اشتغال ایجاد می شود و اکنون در مرحله تغییر کاربری برای مجتمع گردشگری پردیس قرار داریم.

فرماندار گلوگاه با بیان اینکه علاوه بر این مجتمع گردشگری، ۱۵ طرح کوچک و ۳ طرح گردشگری در دست اجرا است؛ یادآور شد: این طرح ها به تصویب استان رسیده و با اجرایی شدن شاهد تحولی عظیم در گردشگری گلوگاه خواهیم بود.

تباکی در ادامه از برگزاری پنجمین جشنواره انجیر گلوگاه از ۲۳تا ۲۶ مردادماه در گلوگاه خبر داد و اظهار کرد: شناساندن ظرفیت های گلوگاه و ایجاد اشتغال پایدار با استفاده ازایجاد صنایع تبدیلی از اهداف مهم این جشنواره است.

وی افزود: اکنون ۴۰هکتار از باغات گلوگاه به کشت انجیر اختصاص یافته است و با توجه به کم آبی موجود کاشت و تولید انجیر می تواند منبع درآمد مناسبی برای کشاورزان و بهره برداران باشد.

فرماندار گلوگاه همچنین با قدردانی از تلاش یکساله خبرنگاران گفت: تلاش شبانه روزی خبرنگاران و شرایط سخت شغلی که با آن روبرو هستند بر کسی پوشیده نیست و در ادامه راه هم افزایش نشاط و امید در جامعه با اطلاع رسانی درست و به موقع انتظار ما از خبرنگاران است.

تباکی افزود: مسئولیت خبرنگاران با توجه به هجمه های دشمنان و وجود فضاهای مجازی بسیار سنگین است و رعایت بی طرفی، امانتداری و اطلاع رسانی درست و ارائه مناسب عملکرد های مختلف دولت و نظام باید در دستور کار باشد.

به گزارش مهر در این مراسم از خدمات یکساله خبرنگاران فعال شهرستان گلوگاه با حضور فرماندار و تنی چند از مدیران تجلیل شد.

مهرمطالب مشابه