تور لحظه آخری یا تور مسافرتی ارزان؛ بهانه حال خوب !

تور لحظه آخری یا تور مسافرتی ارزان برای بعضی ها که بسیار اهل سفر هستند و میخواهند سفر ارزان داشته باشند  بعنوان یک سورپرایز محسوب میشه و خاطرات کسانیکه تا بحال با تور لحظه آخری سفر رفته اند جالب و قابل تامل است.

اما آنچه که مهمه اینه که تورهای لحظه آخری چه شرایطی دارند و چجوری میشه همیشه آماده سفر بود 

یکی از بهترین گزینه هایی که برای  تعطیلات میشه برنامه ریزی کرد این است که در پی پیدا کردن تور لحظه آخری برای داشتن سفری ارزان با شرایط خوب باشید .

در واقع آژانس های مسافرتی و آژانس هاییکه برگزار کننده تورهای مسافرتی داخلی و خارجی هستند، به خاطر تکمیل نشدن صندلی های هواپیما یا خالی ماندن اتاق های تعدادی ازهتل هایی که گارانتی  و قرار داد کرده اند، در لحظات آخر تصمیم می گیرند تور را با قیمت بسیار ارزانی به فروش برسانند تا بتوانند ظرفیت های خالی را تکمیل کنند که این کاهش نرخ می‌تواند شامل بلیط هواپیما یا کل پکیج مسافرتی باشد. که در چنین مواقعی برنده ی تور لحظه آخری مسافر است چون توانسته با قیمت بسیار پایینی که در مواردی  تا ۷۰ درصد پایین تر از قیمت اصلی تور هم می آید، آن را خریداری کند .

لیست بهترین تورهای لحظه آخری ارزان

تور لحظه آخری ارمنستان ( ایروان و دریاچه سوان)

تور لحظه آخری ترکیه  ( استانبول و آنتالیا و آنالیا )

تور لحظه آخری گرجستان ( تفلیس  و باتومی )

پرسش و پاسخ زیر مقالات

تور لحظه آخری تایلند ( پوکت و پاتایا )

تور لحظه آخری مالزی ( کوالالامپور )

تور لحظه آخری افریقای جنوبی

تور لحظه آخری سنگاپور

مطالب پیشنهادی

تور لحظه آخری مالدیو

تور لحظه آخری قبرس

تور لحظه آخری ایتالیا

تور لحظه آخری برزیل

تور لحظه آخری اروپا

تور لحظه آخری دبی

تور لحظه آخری هند

تجربیات اکثر  مسافران داوطلب سفرهای ارزان و یهویی  و لحظه آخری  بسیار جالب و شنیدنی است

بعضی آدمها همیشه آماده سفر رفتن هستند و کیف و ساک و چمدان بسته و نبسته پایه خوبی برای سفر میباشند و برخی هم با اینکه خیلی سفر کردن را دوست دارند اما یهویی و بدون برنامه ریزی و دقیقه نودی را ؛ اصلا نمیپسندند و اصلا با اینجور سفر رفتن ها میانه خوبی ندارند.

تور لحظه آخری به دلیل مزیت ویژه ای که دارد، متقاضی زیادی هم دارد بنابراین در مسافرت‌ های لحظه آخری  بهتر است معطل نکنید و سریعا دست به کار شوید! گذشته از تمام اینها، اگر تور لحظه آخری بخرید می توانید با هیجان دقیقه نودی به یک ساحل زیبا، یک مسافرت عاشقانه، یک تور دریایی در کروز و یا حتی تعطیلات در یک کشور اروپایی بروید .

اگرچه سفر‌های لحظه‌ آخری می‌ تواند تا حد زیادی هزینه‌های سفر را کم کند شاید دوست داشته باشید در سفر با تور لحظه آخری، حتی بیشتر از این هزینه هایتان را کم کنید که خیلی هم خوب است.  اما اگر بودجه ای که در اختیار دارید خیلی محدود است، بهتر است در طول سفرتان هم هزینه‌ ها را تا حد ممکن کم کنید. چطور؟ کافی است در طول سفر از کارهایی که باعث پول خرج کردن های اضافه می شود، دوری کنید. مثلا تا جایی که ممکن باشد به رستوران نروید و به جای آن مواد غذایی با قیمت مناسب را از سوپرمارکت‌ ها و یا مغازه‌های کوچک محلی تهیه کنید. اگر قصد خرید سوغاتی دارید، خریدتان را از فروشگاه‌ های دور از مراکز توریستی انجام دهید .

لیست بهترین آژانسهای مسافرتی 

 

تور لحظه آخری یا تور مسافرتی ارزان؛ بهانه حال خوب !

۵ (۱۰۰%) ۲ رای

مطالب مشابه