گروه اینترنتی ایران فانی

امروزه تبليغات به عنوان يکي از مهمترين عوامل در جذب مصرف‌کننده‌ها به سوي محصول يا خدمات يک شرکت، کارخانه، موسسه ‌يا سايت اينترنتي مي‌باشد.
با توجه به گسترش روزافزون اينترنت و کاربران آن در سراسر دنيا تبليغ در يک سايت اينترنتي که تعداد بازديدکننده قابل توجهي هم دارد مي‌تواند به مراتب براي شما کم‌هزينه‌تر، مفيدتر و سودآورتر باشد!
هر آگهي تبليغاتي مستقيما نام، علامت تجاري، شعار موسسه يا محصولات شما را معرفي مي‌کند و اين امر در صورت تکرار در ذهن بيننده رسوب مي‌کند. اگز شما وب‌سايت داشته باشيد هريک از آگهي‌ها وسيله‌ايست که بيننده(کاربر) را به بازديد از سايت شما دعوت مي‌کند و با يک کليک او را به سايت شما متصل خواهد کرد. گروه اینترنتی ایران فانی يکي از گروه‌هاي ياهو با بيش از 80.000 عضو يکي از گروههاي موفق و رو به رشد در اين عرصه مي‌باشد. هر روز توسط اين گروه بين 4 تا 6 ايميل براي اعضاء ‌گروه ارسال مي‌شود که معمولا هر يک از اعضا، حداقل يکي از ايميل‌ها را باز مي‌کند. لذا مکان مناسبي براي شما با تعداد بازديد‌کننده گسترده مي‌تواند باشد.


از جمله مزايايي که مي‌توان در نحوه تبليغات در ایران فانی به آن اشاره کرد:
1- ضمانت Spam نشدن ايميل‌ها و ارسال 100٪ ايميل‌هاي ارسالي به اينباکس کاربران
2- نام فرستنده(sender)، ايميل فرستنده و موضوع(subject) انتخابي

در حال حاضر ارسال هزینه ارسال ایمیل گروهی تبلیغاتی به تمامی اعضای گروه 50.000 تومان می باشد .

شماره حساب ها :
شماره کارت 6104337096551542   بانک ملت
  - به نام آقای محمد رحیمی
شماره کارت 6037991343624734  بانک ملی ایران - به نام آقای محمد رحیمی

پرداخت امن و سریع از طریق درگاه آنلاین سایت :

با استفاده از درگاه آنلاین بانک های ایرانی بدون نیاز به مراجعه به بانک ، آنلاین و از طریق اینترنت پرداخت خود را انجام دهید . برای پرداخت آنلاین روی تصویر زیر کلیک کنید .

پرداخت آنلاین از طریق اینترنت - بانک های ایرانی


اگر سوالی در مورد تبلیغات در گروه اینترنتی ایران فانی داشتید اینجا کلیک کنید یا با ایمیل زیر تماس بگیرید .

info@iranfunnygroup.ir